Okresní kolo hasičské hry Plamen v Rabí

V sobotu 23. května jsme se opět po roce zúčastnili okresního kola hry Plamen v Rabí. Poměřit své síly přijelo celkem 40 družstev, která musela splnit všech těchto pět disciplín - štafeta 400 m s překážkami CTIF, štafeta 4 x 60 m, štafeta požárních dvojic, požární útok s překážkami CTIF a klasický požární útok.
Naše děti soutěžily v kategorii starších a získaly pěkné 11. místo v silné konkurenci 26 družstev. Za jejich soutěžní nasazení a snahu podat co nejlepší výkony si zaslouží velkou pochvalu.
Celý náročný den rychle a bezproblémově uběhl. Jistě k tomu přispělo krásné počasí, příjemná atmosféra a v neposlední řadě výborná organizace a přístup všech.
Za SDH Soběšice Ludmila Kolářová

 

01 02 03 04 05 06 07 08 lightbox gallery zoom by VisualLightBox.com v5.9m

 
Filmová ukázka z jednotlivých disciplín: